تکنولوژی

10 اسپیکر بلوتوثی پرطرفدار

10 اسپیکربلوتوثی پرطرفدار

10 اسپیکربلوتوثی پرطرفدار

اسپیکر های بلوتوثی گزینهای بسیار مناسب برای پخش موزیک ها هستند، قابلیت بلوتوث پخش کننده ها به شما کمک میکندتا محتوای صوتی موجود در تلفن خود را با آن به اشتراک بگذارید و تجربه صوتی بینظیری داشته باشید، در این مطلب به معرفی10 اسپیکربلوتوثیپرطرفدارخواهیمپرداخت.

 • اسپیکرمیکرولب مدل bt-1004

   پخش کننده بلوتوثی میکرولب یک سیستم صوتی قابل حمل است. این دستگاه به دلیل وزن سبک و کیفیت بالا در بین کاربران از محبوبیت بالاییبرخوردار است.

ویژگی بلوتوث موجود در سیستم صوتی قابل حمل میکرولب به شما امکان میدهد دستگاه های هوشمند خود را به اسپیکر متصل کرده و از طریق آن به موسیقی گوش دهید. بابلوتوث این پخش کننده میتوانید از هر جای خانه با همان کیفیت صوتی به موسیقی گوش دهید.

 • اسپیکر و باند طرح سونی مکسیدر مدل1041:

  سيستم صوتی مکسیدریکی دیگر از اسپیکر های ­­بلوتوثی پرطرفدار است که تجربه گوش دادن موسیقی لذت بخش و آسان را برای شما فراهم میکند. این سیستم به شما سهولت استفاده و کنترل صدا و تنظیمات را میدهد.

 • باند اسپیکر بلوتوثی جی بی ال مدل 1220:

  پخش کننده بلوتوثی خانگی جی بی ال به دلیل کیفیت بالا و عملکردخوبی که ارائه  میدهد به یک اسپیکرمحبوب در بین علاقمندان به موسیقی تبدیل شده است. برد بلوتوث اسپیکرجی بی ال زیاد است، از این رو در دورترین نقطه میتوانید با تلفن همراه خود به آن متصل شوید و از راه دور دستگاه را کنترل کنید.

 • باندواسپیکر پخش کننده خانگی میکرولب مدل DJ-S400: اسپیکرایستاده میکرولب از قابلیت بلوتوث بهره می برد ومیتواند به راحتی از طریق این مزیت به دستگاه شما متصل شود. این پخش کننده به شما امکان میدهدتا بتوانید موسیقی و محتوای صوتی مورد نظر خود را بدون اتصال سیم و انواع کابل ها منتشر کنید.
 • باند و اسپیکرمکسیدر مدل 251 Lp5:

  این مدل یکی از پر فروش ترین محصولات شرکت مکسیدر محسوب می شود. کیفیت صدای این اسپیکر بسیار عالی است. از ویژگی های دیگر آن می توان به قابلیت بلوتوث برای اشتراک گذاری آهنگ ها استفاده کرد.

 • اسپیکربلوتوثی قابل حمل میکرولب مدل فلایم 81:

  اسپیکرمیکرولب مدل فلایم وزن بسیار سبکی دارد و جز پخش کننده های قابل حمل بلوتوثی محسوب می شود. این پخشکننده انرژی خود را از طریق باتری که در آن تعبیه شده است تامین میکند.

 • اسپیکرخانگی قابل حمل میکرولب بسیک مدل basic 601:

  این پخش کننده خانگی مجهز به بلوتوث نسخه 5.0 است. به همین دلیل برای اتصال به دستگاه های هوشمند با سرعت بالایی عمل می کند.

 • اسپیکردیجی دار دنای مدل DE-DA 2012 DJ3:

  اگر به دنبال یک بلندگوی بلوتوثی باکیفیت بالا هستید اسپیکردنای گزینه بسیارمناسبی برای شما خواهد بود. این پخش کننده محبوب ترین اسپیکر بلوتوث دار خانگی است که توسط متخصصین زبده به صورت حرفه ای طراحی و تولید شده است.

 • اسپیکربلوتوثی جی بی ال مدل PARTYBOX 110:

  بلندگوی بلوتوث جی بی ال یکی از بهترین محصولاتی است که در چند وقت اخیر در بازار عرضه شده است. این پخش کننده دارای مشخصات عالی و طراحی پیچیده و جذاب است که برای همه سلیقه ها مناسب است. وابزاری ضروری برای کسانی که خواهان صدایی باکیفیت و حداکثر لذت در گوش دادن به موسیقی هستند، محسوب می شود.

 • اسپیکر دیجی مکسیدرمدل JS1532:

  بلندگوی بلوتوثی مکسیدر محصولی عالی است که سزاوار محبوبیت است، زیرا دارای مشخصات باکیفیت و طراحی خوب و منحصر به فرد است. صدایی با کیفیت بالا دارد به گونه ای که کاربران می تواننداز نهایت لذت در هنگام گوش دادن به موسیقی بهره مند شوند.