قوانین فروشگاه باندایران 1

  1. کلیه ضوابط و قوانین فروشگاه باندایران ۱ فروشنده انواع پخش کننده و باند اسپیکرهای برندهای معتبر، مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می‌گردد.
  2. اطلاعات کاربری مشتری نزد فروشگاه محفوظ است. مشتری نیز باید در حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری و رمز عبور خود کوشا باشد، مسئولیت کلیه فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و رمز عبور وی انجام می‌گردد بر عهده مشتری است و فروشگاه هیچ نوع مسئولیتی را در این مورد نمی‌پذیرد.
  3. کلیه خبر رسانی ها و ایمیل های ارسالی از جانب فروشگاه تنها با شماره و پست الکترونیک مندرج در سایت بوده و هرگونه پیام تحت عنوان فروشگاه از طریق شماره پیامک و پست الکترونیک فروشگاه، فاقد اعتبار بوده و فروشگاه هیچ نوع مسئولیتی را در این زمینه قبول نمی‌نماید.
  4. جهت اطلاعات بیشتر در خصوص فروشگاه میتونید حضوری به آدرس :تهران- میدان رسالت- بالاتر از مترو سرسبز -خ فرجام- بین خ داشکنی و خ ۴۸ -پلاک ۸۸  مراجعه نموده و یا با شماره تلفن :02177227611 تماس حاصل فرمایید.

 

روند بررسی کالای مسترد شده :

پس از دریافت کالا، بخش فنی کالای مرجوع شده را با قوانین و شرایط کالای مرجوعی تطبیق داده و در صورت واجد شرایط بودن نسبت به تعویض کالا و یا در صورت عدم موجودی نسبت به استرداد وجه اقدام می‌گردد.

بدیهی است در مورد مشکلات سخت افزاری عودت کالا در صورتی است که امکان رفع مشکل وجود نداشته باشد.